De Radiobeurs Lisse nieuwe sponsor!

28 maart 2026


Afgelopen vrijdag heeft De Radiobeurs Lisse direct haar betrokkenheid laten zien door een nieuwe televisie te plaatsen in onze kantine. Een prachtige toevoeging waar wij als vereniging enorm blij mee zijn en waar onze leden volop van zullen gaan genieten.

ElectroWorld De Radiobeurs Lisse is al jaren een vertrouwd gezicht in Lisse en staat bekend als een servicegericht familiebedrijf, gespecialiseerd in consumentenelektronica. Of je nu op zoek bent naar deskundig advies, een reparatie of hulp bij installatie, je kunt altijd bij hen terecht. In de winkel vind je een uitgebreid assortiment op het gebied van wit- en bruingoed, variërend van de nieuwste televisies tot energiezuinige wasautomaten.

Dankzij de internationale samenwerking met meer dan 11.000 winkels profiteert De Radiobeurs Lisse van een sterke inkoopkracht. Dit betekent niet alleen een breed aanbod, maar ook scherpe prijzen voor de klant. Wat hen extra bijzonder maakt, is de eigen technische dienst. Zij verzorgen reparaties en bieden daarnaast vakkundige service bij het inmeten en inbouwen van apparatuur.

Met hun motto “sterk in service” blijven zij ook na aankoop betrokken!

Wij zijn trots op deze samenwerking en kijken uit naar een mooie en langdurige relatie!

Nieuwscategorieën


Reacties

Er zijn nog geen reacties op nieuwsberichten.
Om te kunnen reageren dien je ingelogd zijn. Inloggen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 252 413 869

Adres

Spekkelaan 4
2161 GH Lisse

KVK-nummer

40446215