Niets is leuker dan samen met je vrienden en vriendinnen met dit mooie weer nog vaker te komen tennissen en padellen.
Speciaal voor alle jeugdspelers van 5 t/m 17 jaar organiseren we daarom op zaterdag 14 juni de IJsjesclinic. We gaan de tennis- en padelbaan op om leuke oefeningen en spelsituaties te trainen en uiteraard spelen we ook onderlinge wedstrijdjes. We sluiten het toernooitje af met IJSJES.
Voor wie?
Voor kinderen die wél of geen lid zijn van LTC Lisse en die spelen in Rood (t/m 8/9 jaar), Oranje (t/m 10/11jaar), Groen (t/m 12/13 jaar) of Geel (ouder dan 13 jaar) uiteraard hier en daar een uitzondering. Plezier staat centraal: je zoon of dochter doet in een positieve omgeving (wedstrijd)ervaring op en leert andere kinderen kennen. Daarnaast mag je ook je vriendjes die nog niet op de club tennissen en padellen meenemen, maak ze enthousiast om mee te doen.
Wanneer?
Zaterdag 14 juni van 16.00-18.00 uur. Aansluitend kun je blijven voor de TENTENNACHT (aparte inschrijving).
🔴Rood en 🟠Oranje 16.00-17.00 uur (15.55 uur aanwezig)
🟢Groen en 🟡Geel 17.00-18.00 uur (16.55 uur aanwezig)
Deelnamegeld?
Het IJsjestoernooi is geheel gratis.
Voor de Tentennacht wordt een kleine bedrage gevraagd van €15,-
Hoe opgeven?
Inschrijven voor de clinic kan
HIER en laat via
DEZE link even weten of jouw zoon of dochter ook blijft voor de tentennacht. Geef bij inschrijving ook aan of je komt tennissen, padellen of beiden leuk vindt om te doen.